neden-gca?

Butik Projeler

ÇALIŞMA TARZIMIZ

 • 1 - BRİEF ALINIR

  Tasarım ekibimiz proje sahibi iş ortağımızın yetkililerinden hayalleri, düşünceleri ve isteklerini dinleyerek ve anlayarak brief alır.
 • 2 - ARGE

  Tasarımcılar araştırma, geliştirme, yaratma sürecine girer ve ortaya öneri tasarımlar çıkar.
 • 3 - KARAR

  Ön onayı alınan ürünler üç boyutlu numune şeklinde yaratılır, proje sahibi iş ortağımız kararını, potansiyel tüm ürünleri eline alıp fiziksel olarak inceledikten sonra verir.
 • 4 - KALIP TASARIMI

  Seçilen tasarım ile kalıp tasarımı gerçekleştirilir.Kalıp tasarım süreci akabinde kalıplar üretilir veya iş ortaklarımızdan tedarik edilir.
 • 5 - ÜRÜNLER TESLİM EDİLİR

  Tasarlanan ürün patenti ilgili iş ortağı adına alınır veya alınmasına yardım edilir. Nihai ürünler üretilerek fabrikada teslim edilir.

TASARIM EKİBİMİZ

TASARIM EKİBİMİZ

Tasarım ekibimiz, ürünleri katıldığı tasarım yarışmalarından ödüllerle dönen yaratıcı, genç ve dinamik tasarımcılardan oluşmaktadır. Ekibimiz, iş ortaklarımızın verdiği ön bilgilerle, kendilerine ilk olarak üç boyutlu alternatifli birçok tasarım ürün numunesi sunmakta; bu numuneler arasından tercih edilen ürünlerin uygulanabilir kalıplarını tasarlamaktadır. Kalıp üretimi kendi tesisimizde olduğu gibi, çalıştığımız ve kalitesine güvendiğimiz iş ortaklarıyla iş birliği içinde de yapılabilmektedir.

TEKNİK YARDIM VE ÜRÜN PATENT ALIMI

TEKNİK YARDIM VE ÜRÜN PATENT ALIMI

İş ortaklarımıza diledikleri anda, arzu ettikleri ürünle ilgili tüm teknik yardımı yapmamızın yanı sıra, tasarlanan ürün patentinin ilgili iş ortağı adına alınmasına olanak vermekteyiz. Sunduğumuz bu hizmetin haricinde, opp sarmal etiket talebinde bulunan iş ortaklarımıza opp sarmal etiket hizmeti de sunuyoruz.

DESTEK VE ÇÖZÜM

DESTEK VE ÇÖZÜM

Cam şişeler ve cam kavanozların üretim aşamasından sonraki safhada, sevkiyatın ardından kalite birimine bağlı teknik ekip ile iş ortaklarının dolum hatlarına gidilmektedir. Cam şişelerin dolum hattında herhangi bir sorun ile karşılaşmadığının tespiti yapılarak eksik ve geliştirilmesi gereken yerler konusunda iş ortaklarına teknik hizmet verilmektedir. GCA, herhangi bir sorunda tüm kalite ve teknik ekibiyle destek ve çözüm için iş ortaklarının yanında olmaktadır. GCA’nın iş ortakları her türlü problem ile ilgili kiminle irtibata geçeceklerini bilirler.