kariyer

Performans Ve Kariyer Yönetimi

360 DERECE PERFORMANS DEĞERLENDİRME

ŞİRKETİMİZDE 360 DERECE PERFORMANS DEĞERLENDİRME YÖNTEMİ UYGULANMAKTA OLUP YETKİNLİK VE HEDEF BAZLI DEĞERLENDİRME YAPILMAKTADIR.

Değerlendirme sürecimiz İnsan Kaynakları Portalı üzerinden online olarak yürütülmektedir. Çalışanlarımız, değerlendirme sürecinin tüm aşamalarını bu portal üzerinden takip edebilmektedirler.

Performans değerlendirmelerinde geri bildirim süreçlerinin prosedürlerimize uygun ve doğru ilerlemesi açısından şirketimize katılan tüm çalışanlarımıza geri bildirim eğitimi aldırarak onlara geri bildirim vermenin sırlarını öğretiyoruz. Böylece 360 derece performans sistemini diğer geleneksel yöntemlerden ayıran en önemli husus olan geri bildirim verme sürecini en etkili şekilde yönetmeye çalışıyoruz.

EKİP - 1 EKİP - 2 EKİP - 3 EKİP - 4

EĞİTİM VE KARİYER PLANLAMA SÜREÇLERİ

EĞİTİM VE KARİYER PLANLAMA SÜREÇLERİ

GCA’da performans değerlendirme sürecimizin en önemli çıktıları eğitim planlama sürecine ve kariyer planlama sürecine olan katkılardır. Yapılan değerlendirmeler, çalışanlarımızın geliştirmesi gereken yönlerini gerekçeleriyle ortaya koymakta olup; bu yönlerin geliştirilmesi için kişisel eğitim planı oluşturulmaktadır. Öte yandan, yapılan değerlendirmeler çalışanlarımızın başarılarını terfi ile taçlandırarak kariyer planlarına katkıda bulunmaktadır.