Neil Kaan Hirst - Gürallar Cam Ambalaj

kariyer

Neil Kaan Hirst

Neil Kaan Hirst Ürün Tasarım Uzmanı

Merhaba Ben Neil Kaan Hirst. Marmara Üniversitesi Endüstriyel Tasarım bölümünden Endüstri ürünleri tasarımcısı olarak mezun oldum. Akabinde çeşitli sektörlerde kazandığım iş tecrübelerinden sonra 2014 yılında GCA bünyesinde Ürün Tasarım Uzmanı olarak göreve başladım.

Bir tasarımcı için cam üzerinde çalışması gerçekten zor ve dikkat edilmesi gereken kısıtları fazla olan bir malzeme, GCA’daki çalışma ortamı bu zorlukları ve kısıtları değerlendirerek özgürce üretebilmemi sağlıyor ve yaratıcılığımı artırıyor. Bunun yanı sıra; tasarladığım ürünlerin milyonlara ulaşması hatta ülke sınırlarını aşması işimden büyük keyif almamı sağlıyor.

Eğitim ve gelişimin sürekli desteklendiği GCA’da işimde trendleri, ürünleri ve pazarları yakından takip etmek amacıyla yurt içi ve özellikle yurt dışı kongre, konferans ve fuarlara katılıyorum. Bu hem işimi hem de kendimi geliştirmemde çok yararlı oluyor.

İşimde duyduğum huzur, güven ve yaratıcı özgürlük iş dışında ailemle geçirdiğim zamanın kalitesine de olumlu şekilde yansıyor.