kariyer

GCA Ailesi Üyelerine Sunulan İmkânlar

 • Özel Sağlık Sigortası

  Çalışanlarımıza, sadece iyi günlerinde değil kötü günlerinde de yanlarında olduğumuzu hissettirmek istiyoruz. Bu nedenle çalışanlarımızı özel sağlık sigortası imkanından yararlandırarak ayrıcalıklı bir sağlık hizmetinden faydalanmalarını amaçlamaktayız.

 • Dil Tazminatı

  Dünya çapında önde gelen bir işletme olabilmek amacıyla çıkmış olduğumuz yolda çalışanlarımızın yabancı dillerini geliştirmelerini veya var olan yabancı dil bilgi düzeylerini korumalarını sağlamanın öneminin farkındayız. Bu nedenle, İngilizce dilinde belli seviyenin üzerinde olan çalışanlarımızın dil tazminatı alma imkanı bulunmaktadır.

  Çalışanlarımızın dil tazminatından yararlanabilmeleri için TOEFL IBT sınavından belirli bir cetvel üzerinde puan almaları gerekmektedir. Bu puan skalasını yakalayan çalışanlarımıza maaşlarının yanında her ay belirli tutarda dil tazminatı ödemesi yapılmaktadır.

 • Konaklama İmkanı

  Farklı bir ilden gelerek aramıza katılan yeni arkadaşlarımıza, anlaşmalı otellerimiz aracılığıyla 1 aylık konaklama imkanı sağlamaktayız. Hedefimiz hem işe yeni başlayan çalışanlarımızın işe ve şehrimize adaptasyon sürecini hızlandırmak hem de bizim için ne kadar değerli olduklarını kendilerine hissettirmektir.

 • Performans Primi

  Her sene yapılan performans değerlendirme prosesi sonucunda prim hakkı bulunan pozisyonlarda görev alan çalışanlarımız, pozisyon ve departmanlarına bağlı olarak; elde ettikleri puan ve değerlendirmeler üzerinden; maaşlarının belirli oranında performans primine hak kazanırlar.

 • Kurumsal Ayrıcalık Anlaşmaları

  Gürallar Cam Ambalaj olarak, Çalışanlarımızın kendini özel ve ayrıcalıklı hissetmelerini sağlayabilmek için farklı alanlarda faaliyet gösteren (tekstil, yemek, sağlık, turizm vb.) kurumlarla anlaşmalar yapılmakta ve çalışanlarımız özel indirimlerden faydalandırılmaktadır.

GCA Ailesi Üyelerine Sunulan İmkânlar