kariyer

Eğitim

Sürekli gelişim ve değişimlere uyum sağlamayı prensip haline getirmiş bir kurum olan Gürallar Cam Ambalaj öğrenen bir organizasyondur. Bu sebeple kurum kültürümüzde eğitime büyük önem verilmektedir.


EĞİTİMLER;

EĞİTİMLER;

Çalışanların yetkinlik, bilgi, beceri düzeylerinin geliştirilmesine ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamayı amaçlar. İhtiyaçlara göre; teknik, sosyal, kültürel ve psikolojik destekli eğitimlerin yanında iş ve yönetim becerilerini geliştirici, organizasyonel etkinliği arttırıcı eğitimler de verilmektedir.

Gürallar Cam Ambalaj olarak, eğitim programlarımız her çalışanımız için kariyer planlarına uygun olarak özel tasarlanmakta olup; sene içerisinde yurtiçinde ve yurtdışında birçok eğitime, fuara ve sempozyuma katılım sağlanmaktadır.

GÜRALLAR AKADEMİ;

GÜRALLAR AKADEMİ;

Bunun yanı sıra, çalışanlarımıza online eğitimler sunduğumuz, faydalı bilgiler ve videolar paylaştığımız “Gürallar Akademi” adında bir paylaşım platformumuz bulunmaktadır. Gürallar Akademi sayesinde çalışanlarımız hem kişisel ve teknik yetkinliklerini geliştirmekte hem de günlük yaşantılarında fayda sağlayacak bilim, teknoloji, doğa, biyoloji, yönetim, ekonomi, trendler, genel kültür, tüketici ve pazar bilgileri gibi konularda pek çok bilgiye ve videoya ulaşarak sosyal ve profesyonel yaşantılarına da katkıda bulunmaktadır.


EĞİTİMDEN KARELER