kariyer

Abdullah Gayret

ABDULLAH GAYRET Genel Müdür

GCA, yeni yatırımlarla ülke ekonomisine sürekli katkıda bulunan Gürok Grubu’nun gelişmiş teknoloji kullanılarak kurulmuş bir üyesidir. Cam üretimi konusunda deneyimimizi bugün cam ambalaj işimizde kullanarak dünya standartlarında üretim yapmaktayız.

1999 yılında mezun olduğum İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Bölümü’nden sonra Gürok ailesine sofra camı işimizde görev alarak katıldım. Çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra İşletme Müdürü görevindeyken 2010 yılında Dumlupınar Üniversitesi’nde İşletme Master’ımı tamamladım. Şu an halen İşletme konusunda doktora çalışmalarıma devam ediyorum.

Genç bir mühendis olarak katıldığım bu ailede yürüttüğüm çeşitli yöneticilik görevlerinden sonra bugün GCAişimizde Genel Müdür olarak görev yapmaktayım. Şirketimizin en önemli özelliklerinden bir tanesi kendi yöneticilerini kendi bünyesinde yetiştirerek çalışanlarına eşsiz kariyer imkanları sunmasıdır. GCA olarak, en önemli değerimizin bizi biz yapan çalışanlarımız olduğunun bilinciyle hedeflerimize ilerliyoruz. Bu nedenle tüm personelimizin sağlıklı ve mutlu bir şekilde çalışmalarını sağlamak ve gelişimlerine sürekli katkıda bulunmak istiyoruz. Dinamik, işinde uzmanlaşmak ve ilerlemek isteyen, takım oyuncusu genç arkadaşlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.